Про компанію

В екологічно чистому куточку Слобожанщини, в 40 кілометрах на південь від Харкова, бере свої витоки підприємство ТОВ “Птахофабрика” Борки “.

Підприємство з моменту свого заснування займалося забезпеченням вирощування яєчних порід курей і виробництва яєчної продукції.

Підприємство тривалий час працювало в тісному співробітництві з вченими Інституту птахівництва Української академії аграрних наук. В результаті цієї діяльності були створені 4 кросу яєчних курей, а саме Слобідської 2А, Борки 117, Борки-Колор, і крос Україна.

Внаслідок даної діяльності група досвідчених фахівців утворила нове підприємство, одним з основних напрямків бізнесу є виробництва і продаж зернової групи товарів і продуктів їх переробки, постійна вертикальна диверсифікація своєї діяльності.

На даний момент підприємство пропонує до реалізації зерно (ячмінь, пшениця, кукурудза), соняшникову і соєву макуху, висівки.

Одним з видів допоміжної діяльності є розробка бізнес-планів для господарств, надання консультацій з питань ведення птахівництва.